Profily dárců spermatu: Základní nebo Rozšířený

Když vybíráte dárce spermatu, musíte se rozhodnout, jestli chcete zvolit dárce se základním nebo rozšířeným profilem.

Dárci spermatu společnosti Cryos mají buď základní, nebo rozšířený profil. Dárce může mít pouze jeden, nebo druhý. Je na vás, jestli chcete profil dárce s malým objemem informací, nebo rozsáhlý osobní popis dárce.

Profily dárců spermatu: Základní nebo Rozšířený

Základní profil dárce spermatu

Dárci spermatu se základním profilem jsou registrováni pod číslem, například 456, 8756 nebo 11250.

V těchto profilech získáte pouze informace o rase, etnickém původu, barvě očí, barvě vlasů, výšce, hmotnosti, krevní skupině a vzdělání/profesi dárce. 

Dárci spermatu se základním profilem mohou být stejně jako dárci s rozšířeným profilem anonymní nebo neanonymní.

Proč zvolit dárce se základním profilem?

Někteří lidé chtějí znát o dárci spermatu pouze základní informace, například barvu očí a krevní skupinu, a netouží znát žádné osobní informace. Pokud dáváte přednost tomu, abyste toho o dárci věděli co nejméně, měli byste zvolit základní profil dárce spermatu.

Rozšířený profil dárce spermatu

Dárci spermatu s rozšířeným profilem jsou registrováni pod fiktivním jménem (označovaným také alias), například ERIK, GILES nebo ARAM. Nejedná se o skutečné jméno dárce.

Rozšířený profil dárce obsahuje stejné informace jako základní profil, ale obsahuje také 5-6 dalších dokumentů s osobními informacemi o dárci.  

Rozšířený profil obsahuje informace o jeho vzdělání, rodinných poměrech, osobnosti, koníčcích a zájmech. Dále profily obsahují fotografii dárce z dětství, profil emoční inteligence (EQ), rukou psanou zprávu a hlasovou nahrávku. Někteří neanonymní dárci s rozšířenými profily poskytli rovněž své fotografie z dospělosti. Tyto fotografie jsou dostupné na základě placeného předplatného.

Dárci spermatu s rozšířeným profilem mohou být stejně jako dárci se základním profilem anonymní nebo neanonymní.

Podívejte se na příklad rozšířeného profilu dárce spermatu

Rozšířený profil dárce, Fotografie z dětství a Profil emoční inteligence:

Rozšířený profil dárce spermatu
Fotografie dárce spermatu z dětství
Profil emoční inteligence

 

Proč zvolit dárce s rozšířeným profilem?

Rozšířený profil vám poskytne dobrou představu o osobě dárce. Profil obsahuje fotografii dárce z dětství, která vám pomůže najít dárce, jenž se podobá vám nebo vašemu partnerovi v dětství.

Když si zvolíte rozšířený profil dárce spermatu, získáte příležitost popovídat si se svým dítětem o jeho genetickém původu.