Profily dárců s fotografiemi z dospělosti

Získejte úplný obrázek vašeho budoucího dárce spermatu s fotografiemi z dospělosti.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vypadají dárci spermatu společnosti Cryos v dospělosti? V našem Vyhledávání dárce najdete vybrané dárce, kteří mají ke svému rozšířenému profilu připojené profesionální fotografie z dospělosti.

Profily dárců s fotografiemi z dospělosti

Hledáte dárce, který vypadá jako vy nebo váš partner?

Víme, že řada lidí má určité preference ohledně fyzického vzhledu dárce. Například když chcete najít dárce spermatu, který má stejné základní rysy jako vy nebo váš partner.

Všichni dárci s fotografiemi z dospělosti mají rovněž rozšířený profil zahrnující dotazník, fotografii z dětství, rukou psanou zprávu, hlasovou nahrávku a profil emoční inteligence. Všichni tito dárci jsou neanonymní, takže dítě je bude moci v pozdější fázi svého života kontaktovat.

Profesionální fotografie dárce spermatu

Dárci společnosti Cryos s dostupnými fotografiemi z dospělosti mají ke svému profilu dárce připojených 5-6 barevných fotografií. Fotografie pořídil profesionální fotograf a jejich vysoká kvalita umožňuje dobře rozeznat fyzické rysy dárců.

Přístup k fotografiím dárce spermatu z dospělosti

Dárce s fotografiemi z dospělosti můžete otevřít pomocí Vyhledávání dárce. Když v rozevíracím menu „Fotografie z dospělosti“ zaškrtnete políčko „ano“, zobrazí se úplný seznam dárců s dostupnými fotografiemi z dospělosti. Profily jsou také ve Vyhledávání dárce označeni zlatě a snadno je rozeznáte.

Abyste mohli zobrazit fotografie z dospělosti vybraných dárců spermatu, musíte k nim zakoupit přístup. Ten vám umožní zobrazit všechny fotografie z dospělosti, které jsou v danou dobu dostupné. Přístup platí po dobu 3 měsíců a stojí 200 EUR bez DPH. Přístup můžete zakoupit ve Vyhledávání dárce klepnutím na ikonu fotografií z dospělosti u libovolného dárce, u kterého jsou fotografie z dospělosti k dispozici.

Noví dárci s fotografiemi z dospělosti budou přidáváni

U některých dárců spermatu společnosti Cryos budou v jejich profilu k dispozici fotografie z dospělosti. Do Vyhledávání dárce budou průběžně přidáváni noví dárci s fotografiemi z dospělosti. Chcete-li zjistit, kolik dárců s fotografiemi z dospělosti je aktuálně k dispozici, použijte Vyhledávání dárce a zužte výběr na dárce s fotografiemi z dospělosti.

Dárci, kteří jsou na našich webových stránkách uvedeni s obyčejným rozšířeným profilem, ke svému profilu fotografie z dospělosti nikdy v budoucnu nepřidají. Pokud jste si tedy zakoupili kapku od dárce bez fotografií z dospělosti, nebudou k tomuto profilu fotografie z dospělosti nikdy přidány.

Profily dárců s fotografiemi z dospělosti můžete vyhledat zde.

Upozorňujeme, že osoba na fotografii je model a nikoli dárce společnosti Cryos.