Rezervace zásob

Níže si můžete přečíst informace o tom, jak můžete objednat dodávku, přidat více slámek, rozšířit nebo zrušit své rezervované zásoby.

Jak si nechat doručit dárcovské sperma z rezervovaných zásob

Když si chcete nechat doručit dárcovské sperma, jednoduše se přihlaste na naši webovou stránku s použitím svého uživatelského jména a hesla.

Alternativně můžete ručně vyplnit formulář žádosti o doručení. Formulář se společnosti Cryos odesílá e-mailem, poštou nebo faxem společně s kopií oficiálního dokladu totožnosti s fotografií, např. pasu nebo řidičského průkazu. Dárcovské sperma z rezervace zásob může být zasláno vašemu zvolenému profesionálnímu zdravotníkovi.

Jak přidat více slámek ke stávajícím rezervovaným zásobám

Pokud máme stále na skladě sperma příslušného dárce, můžete jej zakoupit online a přidat jej ke stávajícím rezervovaným zásobám. Nákupy jsou rezervovány obvyklým způsobem, jen zde volíte možnost ‚Přidat ke stávající rezervaci‘ pod možností ‚Vybrat rezervaci‘. Platíte vždy za jedno rezervační období bez ohledu na to, kolik slámek máte ve svých zásobách a zda si dávky později koupíte.

Jak prodloužit rezervační období

Rezervaci lze kdykoli prodloužit. S dostatečným předstihem Vám bude zaslán e-mail s upomínkou. Nemáte-li e-mailovou schránku, zašleme Vám upomínku poštou. Za tuto službu účtujeme poplatek 7,50 eur. Za dopisy odesílané doporučeně účtujeme poplatek 15 eur.

Jak zrušit rezervaci zásob

Rezervaci zásob můžete zrušit online po přihlášení na naše webové stránky s použitím svého přihlašovacího jména a hesla.

Alternativně můžete ručně vyplnit formulář pro zrušení rezervace a zaslat jej poštou, e-mailem nebo faxem společně s kopií oficiálního dokladu totožnosti s fotografií, např. pasu nebo řidičského průkazu.
Můžete se rozhodnout pro zrušení rezervace pouze některých slámek z rezervovaných zásob. Jakmile provedete zrušení rezervace slámek, vrátíme Vám 75 % hodnoty (jiné smlouvy mohou mít jiné procento) slámek, které nebyly doručeny.

Jsme zde pro vás

Společnost Cryos si přeje poskytovat vám pomoc a podporu na vaší cestě k rodičovství. Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete další informace, kontaktujte nás. Mluvíme anglicky, dánsky, francouzsky, italsky, německy, portugalsky, hebrejsky a španělsky.