Dárcovské sperma

Standardně existuje velké množství otázek, které je třeba v souvislosti s objednáním dárcovského spermatu zodpovědět. V nabídce naleznete odpovědi na všechny své důležité otázky týkající se výběru typu dárce spermatu, objednání, rezervace, dodávky, domácí inseminace, cen a dalších témat.

Dárci

Zde najdete informace o typech dárců spermatu, dostupné informace o dárcích, výběr mezi anonymními a neanonymními dárci atd.

Objednání dárcovského spermatu

Zde najdete radu, jak se rozhodnout, který typ, profil a standard zvolit, zjistíte, co znamenají zkratky IUI/ICI, kolik spermatu budete potřebovat pro jeden léčebný cyklus, kdy učinit objednávku atd.

Rezervace dárcovského spermatu

Zde najdete radu, jak vyhodnotit, zda si dárcovské sperma zarezervovat, kolik dárcovského spermatu zarezervovat atd.

Ceny a platba

Zde najdete informace o cenách dárcovského spermatu, rezervace a dodávek i o akceptovatelných způsobech platby.

Doručení dárcovského spermatu

Zde získáte informace o kontejnerech, suchém ledu, průvodních dokumentech dodávky atd.

Domácí inseminace

Zde se dozvíte, zda společnost Cryos dodává dárcovské sperma pro domácí inseminaci, který typ dárce si můžete zvolit pro objednávku pro domácí inseminaci, jak zacházet s dárcovským spermatem, jak provést domácí inseminaci atd.

Často kladené dotazy – rozšířené

Máte-li další otázky, přečtěte si naši hlavní stránku v anglickém jazyce, kde se snažíme udržovat širší škálu otázek a odpovědí, relevantní informace a novinky.

Našli jste odpovědi na své otázky?

Pokud ne, kontaktujte nás – uděláme, co bude v našich silách, abychom Vám pomohli. Zákaznický servis společnosti Cryos komunikuje v těchto jazycích: skandinávský, angličtina, francouzština, němčina, španělský a italština.